צרי קשר
 
 
 
 
 
 
 

נעים להכיר

 
כלה יקרה, אני מזמין אותך לסטודיו שלי, שבו תוכלי ליהנות מיחס אישי ומשירות מקצועי ואדיב. אשמח ללוות אותך לקראת האירוע המרגש והחשוב בחייך, יום חתונתך, ולעצב במיוחד בשבילך את שמלת חלומותייך.

למה כדאי לך לעצב את שמלתך דווקא אצלי?

  • מדידות רבות – תהליך הכנת השמלה בסטודיו כולל מספר מדידות, כדי להפיג מעט מהלחץ ומהחששות המלווים אותך לקראת היום הגדול.
  • עיצוב בהתאמה אישית – אני אלווה אותך בכל המדידות והפגישות ליצירת השמלה שתיתפר במיוחד בשבילך, בדיוק לפי מידותייך, טעמך וסגנונך.
  • יחס אישי לאורך כל התהליך – תהליך העיצוב ייעשה מולי ואני אשמח להתרגש איתך, לייעץ ולתמוך בך. אשמח לייעץ בנוגע לאיפור, לשיער ולאביזרים משלימים. זמין עבורך בטלפון, במייל, בווטסאפ ובפייסבוק ותמיד שמח מאוד לעזור!
כמעצב שמלות כלה, כל שמלה עבורי היא מעין יצירת אומנות, שדורשת עדינות ומיומנות. כשאני מעצב שמלת כלה או ערב, חשוב לי שהיא תבליט את כל מה שצריך וגם תטשטש את כל מה שצריך, כדי למשוך את תשומת הלב למקומות הנכונים.

יצירת שמלת הכלה היא תהליך שבו את ואני נהיה שותפים מלאים בו: נעצב את השמלה בהתאם לסגנון המועדף עלייך, לטעמך האישי ולמה שמחמיא לך. יחד נבחר כל חוט, אפליקציה, דוגמה ואת הבדים שישולבו בשמלתך. נתאם לך 4 עד 6 מדידות, כדי להבטיח איכות גבוהה ורמת גימור מושלמת, כדי שתוכלי לקחת חלק בעיצוב השמלה, וכמובן – כדי שתהיי מרוצה ושלמה לחלוטין משמלת חלומותייך.

חשוב לי לציין כי כל הבדים והחומרים שבהם אני משתמש הם איכותיים ויוקרתיים. לצדי צוות תופרת מוכשר ומקצועי, שמפיח חיים בשמלה החלומית. כך תוכלי ליהנות משמלה ייחודית שנתפרה עלייך במדויק.

אם את אוהבת את סגנון העיצוב שלי, אני מזמין אותך להגיע לסטודיו שלי, להתרשם ממגוון דגמים של שמלות כלה או לעצב ביחד את השמלה שתמיד רצית. בינתיים, את מוזמנת לגלוש באתר ולהתרשם מהקולקציות הקיימות.


נתראה בשמחות!
ואדים מרגולין